Kao i svake godine učenici naše škole su učestvovali na festivalu rada srednjih tehničkih i stručnih škola.
6. maja je održan IX festival rada u Hadžićima na kojem su naši učenici ostvarili zapažene rezultate. Svoje radove su predstavili učenici mašinske i poljoprivredne škole, keramičari, te po prvi put i učenici ekonomske škole. Svi radovi koje su učenici uradili dobili su maksimalan broj bodova (100) i tako našu školu predstavili na najbolji mogući način.

Nakon festivala, naši su predstavnici posjetili i Sarajevo gdje su prošetali Baščaršijom i proslavili uspjeh. Na putu od Sarajeva do Sapne nastavljeno je slavlje uz pjesmu i prvu harmoniku naše škole - profesora Ahmeda Helaća.

Djelić atmosfere sa ovog takmičenja pogledajte na fotografijama koje smo napravili.
NEKI OD REZULTATAKategorija IZLOŽBA RADOVA:EKONOMSKA STRUKA: 1. mjesto - Hasanović Lejla i Hamzić Aida,GRAĐEVINSKA STRUKA: 1. mjesto - Junuzović Smajil, POLJOPRIVREDNA I MAŠINSKA STRUKA: 1. mjesto – Suljagić Admir, Delisa Pargan i Hatija Hasanović.Ekipno je naša škola zauzela 1. mjesto sa maksimalnih 500 bodova.Kategorija PRAKTIČAN RAD:EKONOMSKA STRUKA: 1. mjesto - Hasanović Samra,ZIDAR: 2. mjesto - Belmin Suljić,KERAMIČAR: 2. mjesto - Melis Gušić.
206. viteške brigade bb
75411 Sapna
Tuzlanski kanton, Bosna i Hercegovina

+387 35 597 067
mss.sapna@yahoo.com