Našoj školi je ove godine povjerena organizacija kantonalnog takmičenja iz Demokratije i ljudskih prava za učenike osnovnih i srednjih škola, za koje je Civitas BiH nositelj aktivnosti. Takmičenje je podrazumijevalo prezentiranje tema iz projekta "Ja, građanin" i održano je u petak i subotu (28. i 29. april). Realizacija takmičenja je bila na najvišem nivou za koju smo i posebno pohvaljeni a od 28 pozvanih škola njih 26 je uzelo učešće, što je dosad najveći broj učesnika na ovom takmičenju.

Učenici naše škole, Samir Tabaković, Aida Hamzić, Lejla Hasanović, Dženana Junuzović, Amina Delić, Hajra Salihović, Adem Ramić i Edin Sejdinović, dostojno su nas predstavili osvojivši 2. mjesto. Prvi su u konkurenciji srednjih škola bili učenici Elektrotehničke škole Tuzla a treći su bili učenici Medicinske škole iz istog grada.
206. viteške brigade bb
75411 Sapna
Tuzlanski kanton, Bosna i Hercegovina

+387 35 597 067
mss.sapna@yahoo.com